خدمات طراحی سایت

سبد خرید
0

مهمترین مزایای داشتن سایت

مزایای داشتن سایت - پارس وب

تمامی کسب و کارها طی سال‌های اخیر و به ویژه در حال حاضر، به این نتیجه رسیده اند که بدون حضور در دنیای مجازی، نمی توانند کسب و کار موفقی داشته باشند. در این بین وبسایت بهترین بازاریاب آنلاین است که در ادامه این مقاله از سایت پارس وب قصد داریم، به مزایای داشتن وبسایت بپزدازیم.

مهمترین مزایای داشتن وبسایت - پارس وب

اهمیت توجه به مزایای داشتن سایت

در طی سالهایی که اینترنت به تک تک خانه ها نرفته بود، اغلب کسب و کارها از مزایای داشتن سایت غافل بودند و فعالیت خود را محدود به مکان و زمان هایی می کردند که می توانستند حضور فیزیکی داشته باشند. اما وقتی اینترنت فراگیر شد، دنیای جدیدی پیش روی همه افراد چه صاحبان کسب و کارها و چه مصرف کنندگان قرار گرفت.

صاحبان کسب و کار دیدند بدون هزینه زیاد و بدون محدودیت مکانی و زمانی، می توانند بفروشند و مشتریان نیز دیدند در دنیای مجازی، در هر ساعت شبانه روز و در هر روز، می توان نیازهای خود را تامین کرد.

بدین ترتیب مشاغلی که از مزایای داشتن وبسایت، خود را محروم کرده بودند، خود را در معرض سقوط دیدند.

آنان هر روز شاهد  ظهور رقبای تازه ای بودند؛ رقبایی که با سرمایه اولیه بسیار کمتر از آنان، شروع به فعالیت نموده اند، نیروی کار کمتری دارند و هزینه تبلیغات محیطی و کاغذی کمتری می پردازند. لذا با سرمایه اولیه و هزینه جاری پایین، به راحتی محصولات خود را با قیمت نسبتا کمتری می فروشند. روند افزایش فروش و مشتری  مثبتی داشتند. سود خوبی هم کسب می کردند.

بنابراین مشاغلی که سایت نداشتند کم کم تغییر رویه دادند و خواستند آنها هم از مزایای داشتن سایت بهره ببرند. بدین ترتیب در دنیای اینترنت نیز رقابت شدیدتر شد.

مزایای داشتن سایت حرفه ای

باید قبول کرد اگرچه داشتن سایت برای همه کسب و کارها لازم است؛ اما همچنان کسانی که در اداره سایت، خوب عمل می کنند، پیشتاز فروش در دنیای اینترنت هستند. لذا در همین راستا در ذیل به مزایای داشتن سایت حرفه ای اشاره خواهد شد.

مزایای داشتن وبسایت چیست؟ - پارس وب

  • هزینه کم راه اندازی سایت

هزینه راه اندازی سایت از هزینه راه اندازی شعب و نمایندگی های کسب و کار در مکان های مختلف، بسیار بسیار کمتر است. بنابراین وقتی از مزایای داشتن وبسایت سخن گفته میشود، در گام اول باید به این هزینه توجه کرد. اگر شما صاحب یک کسب و کار در یک شهر باشید و بخواهید به مشتریان در شهرهای دیگر محصولات خود را معرفی نموده و بفروشید، مجبور هستید یک شعبه و یا یک نمایندگی در آن شهر داشته باشید.

بنابراین هزینه و زمان صرف می کنید، دردسر کارهای اداری را نیز به جان می خرید؛ اما وقتی سایت دارید، یک سایت سئو شده و جذاب هرکسی در هر کجای دنیا، می تواند محصولات شما را دیده و بخرد. هزینه راه اندازی یک سایت کمتر است یا هزینه تاسیس یک شعبه و یا نمایندگی؟

  • هزینه جاری کم سایت

هزینه جاری بسیار کم نیز از مزایای داشتن سایت است؛ هزینه اجاره دفتر و قبوض آب و برق و گاز و دستمزد نیروی انسانی برای یک  شرکت بیشتر است یا هزینه داشتن یک سایت و اداره کردن آن توسط یک مدیر سایت؟   اگر شما حتی بخواهید یک مغازه کوچک شال و روسری بزنید، باید هزینه رهن و یا اجاره یک مغازه را بدهید. هزینه اجاره و رهن چه قدر است؟ شما میز ویترین لازم دارید. باید پول آب و برق و…  بدهید.

یک فروشنده تمام وقت نیز نیاز است. ساعات کار نیز محدود است. شب کسی از شما شال نمی خرد؛ اما وقتی یک سایت فروشگاهی دارید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی افراد میتوانند از شما خرید نمایند. تنها هزینه طراحی و راه اندازی  و مدیریت سایت دارید.  بنابراین با حداقل سرمایه می توان یک فروشگاه داشت و کسب درآمد نمود.

مزایای وبسایت - پارس وب

مزایای وبسایت – پارس وب

  • هزینه تبلیغات پایین

هزینه تبلیغات کسب و کارهایی که سایت دارند کمتر است. از مزایای داشتن سایت، کاهش هزینه تبلیغات است؛ اکر کسب و کاری سایت نداشته باشد، باید تبلیغات کاغذی انبوه داشته باشد، باید هزینه تبلیغات محیطی بپردازد.  اما وقتی یک سایت جذاب و سئو شده وجود داشته باشد، بسیاری از این هزینه ها کاهش می یابد.

زیرا اکنون در دستان تک تک افراد جامعه، گوشی وجود دارد. آنان به اینترنت وصل میشوند، چیزی که می خواهند تایپ نموده و چیزی را که می خواهند می یابند. شما در سایت، راه های ارتباطی خود را گذاشته اند، تصویر محصولات به نمایش گذاشته می شوند، توضیحات لازم داده می شود و حتی مشتری سفارش می دهد.

برای استفاده از خدمات طراحی سایت ما در گروه پارس وب، پیشنهاد میکنیم وارد صفحه خدمات طراحی سایت بشوید. و اطلاعات بیشتری کسب کنید، همچنین در صفحه مشاوره رایگان طراحی سایت می‌توانید با ثبت فرم و یا تماس از مشاوره ما استفاده کنید.

  • افزایش مشتریان و افزایش فروش در سایت

افزایش مشتریان و افزایش فروش از مزایای داشتن وبسایت حرفه ای است. افراد در سالهای اخیر از اینترنت به عنوان یک مرجع مطمئن استفاده نموده و درباره مسائل مختلف جستجو می کنند، لذا مشاهده میشود با یک بار جستجو، می توان محصولات مختلف را بر طبق سلیقه مخاطب به او پیشنهاد داد. می توان با کمک بازاریابی محتوایی و درج محتوا مفید، افراد را به خرید محصول از سایت مورد نظر سوق داد. بدین ترتیب تعداد مشتریان و میزان فروش افزایش می یابد.

شغل دوم کارمندان و زنان خانه دار

مزایای طراحی وبسایت - پارس وب

مزایای طراحی وبسایت – پارس وب

بسیاری از کسانی که کارمند هستند، در شرایط اقتصادی کنونی نیاز به درآمد اضافی دارند؛ بنابراین می توانند از مزایای داشتن وب سایت فروشگاهی و یا حتی خدماتی به خوبی بهره ببرند. هزینه نیروی انسانی نیز در کسب و کارهای حضوری بیشتر از کسب و کار اینترنتی است.

لذا چنین کسب و کارهایی سرمایه راه اندازی  و سرمایه جاری بسیار کم تری دارند. دانشجویانی وجود دارند که میتوانند خدمات خود را در سایت ارائه نمایند؛ تایپ و طراحی، ترجمه و تولید محتوا و… همگی با داشتن یک سایت برای دانشجویان و خانم های خانه دار درامدزایی می کند.

طراحی حرفه ای سایت در پارس وب

اغلب مشتریان به سایت های پیشنهادی در صفحه اول موتور جستجویی مانند گوگل، سر می زنند و بیشترین بازدید نیز از سه سایت اول است. لذا توصیه می شود اگر می خواهید از مزایای داشتن وب سایت به خوبی استفاده کنید، یک سایت با طراحی حرفه ای باید بخواهید و آن را عالی مدیریت کنید.

مدیریت محتوا و داشتن سایتی جذاب در کنار هم، می توانند کمک کنند با حداقل هزینه، بتوان درآمد بالایی داشت. دنیای امروز با اینترنت عجین شده است و این واقعیتی است که از آن گریزی وجود دارد.

در صورت نیاز به راه اندازی سایت خود توصیه میکنیم وارد صفحه چگونه یک وبسایت داشته باشیم بشوید و طبق راه های گفته شده می‌توانید سریعا وبسایت خود را بسازید و بصورت هدفمند از آن به درآمد برسید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *